( +90 ) 212 - 560 20 49

Çağrı DEMİRCİ

7 Haziran 2020

Lisans eğitimini İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Hukuk Fakültesi`nde tamamlamıştır.Lisans eğitimi süresince Ticaret Hukuku ve İş Hukuku alanında birçok seminere katılmıştır. 2018 yılında Miami-Dade State Attorney`s Office`de staj yapmıştır. Çağrı Demirci Neziroğlu Law Firm`de yasal stajyer olarak çalışmakta olup halihazırda hukuk büromuzun Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku, İcra Hukuku departmanlarında görev almaktadır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Read more

Ece TOK

3 Haziran 2020

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisidir. Bonn Üniversitesi Hukuk ve Ekonomi Fakültesi’nde Erasmus+ Programı ile bir sene eğitim görmüş ve İngiliz Hukuku, Amerikan Hukuku ve Alman Hukuku derslerine katılmıştır. Ticaret hukuku, tahkim ve milletlerarası hukuk üzerine uluslararası farazi dava yarışmalarında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni temsil etmiştir

Read more

Mert ÖZCIVAN

28 Mayısısıs 2020

Lisans eğitimini İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayan Özcivan eğitim hayatı sürecinde özellikle Bilişim Hukuku ile ilgilinmiş ve bu alanda çeşitli akademik çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Read more

Ege ÖZYEĞİN

28 Mayısısıs 2020

Hisar Eğitim Vakfı Lisesi’nden 2011 yılında mezun olmustur. University of Pennsylvania (UPenn)’de Siyasal Bilimler, Ekonomi ve Felsefe (Politics & Philosophy and Economics) üzerine lisans eğitimini tamamlamış, 2015 yılında Magna Cum Laude Honors Yüksek Şeref Derecesi ile mezun olmuştur.

Read more

Yigit YILDIZ

28 Mayısısıs 2020

İstanbul üniversitesi hukuk fakültesinden 2010 yılında mezun olmuştur.Lisans eğitimi sırasında,Fransa’nın çeşitli üniversitelerinde Ticaret Hukuku derslerine katılmıştır.Uluslararası Farazi dava yarışmalarında Fransada çeşitli üniversitelerde İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini temsil etmiştir.Lisans eğitimi süresince Ticaret Hukuku alanında ulusal ve uluslararası bir çok seminere katılmıştır.

Read more